to 21 dniowe wyzwanie on-line
aby odnaleźć siebie i zmienić swoje życie.
„ODZYSKAJ SWOJĄ MOC”
Zapraszam w przepiękną podróż do swojego wnętrza aby ponownie pokochać siebie i podnieść poczucie własnej wartości. „ Jak znaleźć cel swojego życia i zacząć żyć w obfitości?”
Drogi
przyjacielu,
Czy chciałbyś przejść duchową przemianę, która pozwoli Ci stworzyć życie w wolności finansowej i emocjonalnej oraz obfitość bogactwa, relacji i bogatych doświadczeń życiowych?
Jeśli tak, to będzie to najważniejszy program w TWOIM ŻYCIU, przez który przejdziesz.
21
dni
transformacji
Przez kolejnych 21 dni przejdziesz proces głębokiej transformacji i będziesz się uczyć wielu technik i afirmacji, które pomogą zmienić Twoje życie na pełne radości, wdzięczności i miłości.
W ciągu 21 dni warsztatu podczas medytacji i afirmacji wyrzucisz stare programy i przekonania, zaczniesz wybaczać sobie i innym, przyznawać sobie prawo do zmiany na lepsze i otworzyć nowe drzwi, aby wpuścić przez nie szczęście, miłość, radość, dobrobyt, znaleźć wymarzoną pracę, partnera czy dom.
To, co OSTATNIO zaobserwowałem , zszokowało mnie!  Odkryłem 3 rzeczy, które mogą stworzyć największe zmiany w życiu ludzi przechodzących obecnie przez przebudzenie ...
#1: Zdolność do Samoleczenia  Nasza niezdolność do uwolnienia się od przeszłości, usunięcia „blokad” i zrobienia tego szybko powstrzymuje tak wielu ludzi od pogodzenia się z ich celem i życia w zgodzie z ich prawdziwą ścieżką. Przebudzenie duchowe jak wszyscy wiemy czyni nas bardziej świadomymi rzeczy, które są wewnątrz nas, takich jak nasze uwarunkowania, blokady, wątpliwości i traumy, które powstrzymują nas przed życiem, takim jakiego chcemy. Większość ludzi nie jest w stanie w pełni uwolnić się od przeszłych uwarunkowań i traum, co oznacza, że zawsze coś podświadomie ich powstrzymuje. Wiesz, że tam jest, czujesz blokadę, po prostu nie jesteś w stanie jej zidentyfikować ani usunąć. Jeśli chcesz iść naprzód w życiu , warto nauczyć się, jak odpuścić to, co cię ciągnie w dół.
#2: ZYSKAJ JASNOŚĆ  WAŻNE JEST NIE TYLKO ZROZUMIENIE, JAKI JEST CEL TWOJEGO ŻYCIA... ... ALE WARTO WPROWADZIĆ POZYTYWNE NAWYKI, KTÓRE POMOGĄ CI W RUCHU NAPRZÓD W TYM KIERUNKU. WSZYSTKO W TWOIM ŻYCIU DRASTYCZNIE SIĘ POPRAWIA, KIEDY ŻYJESZ SWOIM CELEM, A TO PO PROSTU DLATEGO, ŻE WIESZ, KIM JESTEŚ. KIEDY JESTEŚ W STANIE DZIAŁAĆ ZGODNIE ZE SWOJĄ PRAWDĄ , ZACZYNAJĄ SIĘ DZIAĆ MAGICZNE RZECZY. WIĘKSZOŚĆ LUDZI JEST ZDEZORIENTOWANA I NIE MA JASNOŚCI, JAKI JEST ICH CEL, LUB ZNALEŹLI SWÓJ CEL, ALE NIE BYLI JESZCZE W STANIE ZACZĄĆ NIM ŻYĆ.
#3: ODZYSKAJ POŁĄCZENIE Z WŁASNĄ INTUICJĄ JEŚLI TERAZ TO CZYTASZ, TO WIEM, ŻE Z NATURY JESTEŚ BARDZO INTUICYJNĄ OSOBĄ.  JEDNAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI, Z KTÓRYMI PRACUJĘ, NIE MA INTUICJI I NIE MA PEŁNEGO ZAUFANIA I PEWNOŚCI DO SAMEGO SIEBIE. KIEDY DOSTANĄ PLIK DO POBRANIA, KTÓRY SYGNALIZUJE, ŻE NADSZEDŁ CZAS NA ODWAŻNY RUCH, NAWET JEŚLI W GŁĘBI DUSZY WIEDZĄ, ŻE JEST TO DLA NICH WŁAŚCIWE... ... ZAMARZAJĄ I JEST W NICH COŚ, CO ICH POWSTRZYMUJE . ZWYKLE NIE MAJĄ TAKIEJ GŁĘBI, JASNOŚCI I ZAUFANIA, KTÓRA POZWALA IM SZYBKO IŚĆ NAPRZÓD I PODJĄĆ DZIAŁANIE. CO INNEGO BYĆ INTUICYJNYM... A CO INNEGO CAŁKOWICIE ZAUFAĆ SWOJEJ INTUICJI, SZCZEGÓLNIE W TYCH KLUCZOWYCH MOMENTACH.  WARTO WZMOCNIĆ POŁĄCZENIE, KTÓRE MASZ ZE SWOJĄ INTUICJĄ ... DO PUNKTU ZAUFANIA I PEWNOŚCI SIEBIE, ABYŚ MÓGŁ Z PEWNOŚCIĄ ROZPOCZĄĆ PODĄŻANIE ŚCIEŻKĄ SWOJEGO PRZEZNACZENIA.
dlatego

porzuć

PRZEKONANIA i UWARUNKOWANIA, KTÓRE JUŻ TOBIE NIE SŁUŻĄ.
Dlaczego większość ludzi utknęła,

próbując wyjść ze starych sytuacji , wzorców i związków…

Dlaczego są sfrustrowani i zdezorientowani,

dlaczego tak trudno jest im odejść od starych nawyków i doświadczyć sukcesu i obfitości, których pragną.

​Dlaczego tak trudno jest zdecydować,

jakie działania należy podjąć?

Gdzie jest pasja, radość i błogość,

która powinna towarzyszyć naszemu życiu?

Wymaga to przełamania blokad,
a następnie wypracowania nowych nawyków, aby wesprzeć Ciebie i Twój przyszły sukces. 
Właśnie dlatego stworzyłem to 21-dniowe wyzwanie

ODZYSKAJ SWOJĄ MOC, aby odnaleźć Siebie i zmienić swoje życie.

Czy jesteś gotowy, aby nauczyć się, jak wejść w swoją moc i wykorzystać swoje wyższe ja?
Praktyki,
przez które przejdziesz w ramach 21 dniowego wyzwania, są „brakującym” kluczem do sukcesu.
Praktyki te pozwolą
 odblokować pełny indywidualny potencjał i osiągnąć przełom we wszystkim, do czego dążysz.
Większość kursów opartych jest na edukacji i teorii. Dużo się uczysz, ale nie doświadczasz żadnej prawdziwej formy transformacji. Zgodzisz się.
TUTAJ TO WYZWANIE JEST INNE
21-dniowe wyzwanie to aż 21 codziennych lekcji połączonych z transformującymi medytacjami i afirmacjami opartymi na moim dużym doświadczeniu terapeutycznym, starannie zaprojektowanych, aby zapewnić niezbędne przemiany, abyś mógł kontynuować i żyć obfitym życiem, kierując się swoim celem życiowym.
Gdy będziesz postępować zgodnie z praktykami zawartymi w 21 MODUŁACH KURSU, natychmiast odczujesz namacalne rezultaty, a pozytywne zmiany zaczną manifestować się w twojej rzeczywistości.

Dlatego w przeciwieństwie do większości warsztatów, przejdziesz przez potężne praktyki duchowe i mocno położysz nacisk na budowanie nowego nawyku bycia szczęśliwym, którego możesz przestrzegać po tych 21 dniach.

Tak więc OSTATECZNIE przejdziesz od samopoznania do samoopanowania i ostatecznie do manifestowania rzeczy, których naprawdę pragniesz w życiu, kiedy tylko zechcesz.

ODYZKAJ
SWOJĄ MOC!
To nie jest tylko edukacja.
To jest zmieniające życie nowe doświadczenie. 
21
DNI
ZBUDUJ SIEBIE NA NOWO
ZMIEŃ NAWYKI
ZMIEŃ PRZEKONANIA
ZMIEŃ SWOJE MYŚLENIE
O warsztacie
Podczas tego specjalnego 21 dniowego warsztatu poprowadzę Cię przez 3 potężne moduły, które pokażą, jak zmienić swoje życie, wykorzystując moc swojego umysłu. Dowiesz się, jak opanować swój umysł i wprowadzić fenomenalne zmiany w kluczowych obszarach Twojego życia: zdrowiu, bogactwie, miłości i poczuciu własnej wartości.
TEN KURS ODMIENI TWOJE ŻYCIE!

ZMIANA TWOJEGO ŻYCIA JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA. ODZYSKAJ SWOJĄ MOC I DOŁĄCZ DO KURSU.

Dowiesz się, jak:

W ciągu 21 dni...

CZY

KAŻDY

MOŻE

DOŁĄCZYĆ

DO

TEGO

WYZWANIA?

Idea duchowości i sukcesu nie dyskryminuje NIKOGO ze względu na wiek, zawód, płeć, obecne okoliczności życiowe, religię czy wyznanie.

JEDYNYMI KRYTERIAMI SĄ OTWARTY UMYSŁ I CHĘĆ SPRÓBOWANIA.
Kochający związek, wymarzona praca, doskonałe zdrowie, lepsze finanse, luksusowe życie lub po prostu wewnętrzny spokój i szczęście … to przyjdzie do CIEBIE.
Color logo - no background-kopia
Powodem, dla którego stworzyłem to wyzwanie, jest to, że wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na indywidualną sesje 1-1 ze mną podczas osobistego spotkania oraz fakt że nie jestem w stanie wszystkich na taką sesję przyjąć ze względu na brak wolnych terminów.
DLATEGO ZACZNIJ TWORZYĆ SWOJE WYMARZONE ŻYCIE W 21 DNI PODCZAS TEGO WSPANIAŁEGO WARSZTATU.
Wykorzystaj MOC tego warsztatu podczas tej pięknej podróży do zaprojektowania NOWEJ SIEBIE i NOWEGO SIEBIE.

ABY TO WSZYSTKO ZADZIAŁAŁO PRZEJDZIESZ PRZEZ 3 TYGODNIOWY PROGRAM. NAJPIERW UWOLNISZ SIĘ Z ŁAŃCUCHÓW PRZESZŁOŚCI, NASTĘPNIE PONOWNIE NAUCZYSZ SIĘ CHODZIĆ I DOPIERO POTEM PRZEJDZIESZ PROCES NAUKI BIEGANIA.

Osiągniesz to między innymi poprzez głęboki proces medytacyjny i dzięki AFIRMACJOM TERAPEUTYCZNYM.

W ciągu 21 dni...
Wyzwanie składa się z 3 MODUŁÓW, łącznie z 21 dni z indywidualnymi lekcjami wideo, łącznie 42 h materiału. To 21 dni transformacji… wszystko po to, by pomóc Ci wyjść po drugiej stronie jako silniejszy, jaśniejszy, bardziej wolny i bardziej pewny siebie . 
tydzień #1: UZDROWIENIE i WYBACZANIE

Uwolnij i puść wszystko, co już ci nie służy…
Wyzwanie rozpoczniemy od procesu detoksykacji i oczyszczania . 

Najszybszym sposobem, by iść naprzód w duchowości i w życiu… jest uwolnienie się od tego, co cię powstrzymuje. 

Pierwszy tydzień programu zabierze Cię poza liniowy umysł i GŁĘBOKO do podświadomości, gdzie może nastąpić prawdziwe uzdrowienie.

Zanim skończysz fazę pierwszą, oczyścisz wszelkie ograniczające przekonania, wątpliwości, lęki i negatywne energie, które należą do twojego umysłu, ciała i duszy.

tydzień #2: AKCEPTACJA i ODKRYWANIE SIEBIE

Rozwiń swoją intuicję i odkryj swoje prawdziwe powołanie w życiu…

W fazie drugiej pomogę Ci odkryć prawdziwy cel Twojego życia.

Kiedy już to odkryjesz… i zaczniesz żyć i wyrażać to, twoje życie zmieni się w cudowny sposób.

Druga faza pomoże ci rozwinąć głębszą relację z twoją intuicją, dzięki czemu będziesz mógł otrzymywać częstsze i wyraźniejsze wglądy i inspiracje od twojego wyższego ja.

Będziemy przechodzić przez ćwiczenia, które otworzą twoje kanały intuicji, które pozwolą jej wyraźniej przejść, prowadząc cię do większej pewności siebie, wiary i zaufania do siebie samego i swojej intuicji .

Nigdy więcej nie poczujesz się zagubiony lub zdezorientowany, ponieważ te praktyki zapewnią ci wgląd i jasność potrzebną, abyś mógł pewnie podążać w kierunku swoich życiowych celów.

Poczujesz prawdziwy wewnętrzny spokój, pokochasz i zaakceptujesz siebie na nowo. Dopiero wtedy będziesz mógł prowadzić szczęśliwe życie w pełnym miłości związku i obdarujesz siebie tym wszystkim o czym marzysz.

tydzień #3: PROGRAMOWANIE NOWEGO SIEBIE

Dotknij swojego wyższego ja i stwórz swoją nową rzeczywistość…

„Jesteśmy tym, co wielokrotnie robimy. Zatem doskonałość nie jest aktem, ale nawykiem”. ~ Arystoteles

Trzeci tydzień pomoże Nam „wprowadzić” nowe i wzmacniające nawyki , które wzbogacą każdą dziedzinę Twojego życia.

Podczas tej zmieniającej życie fazy zagłębimy się , aby odkryć, jak okiełznać i pokierować swoim umysłem poprzez nawyki sukcesu, które dadzą ci pewność siebie i energię, aby stworzyć nowe życie pełne celu, miłości, radości i obfitości.

Podzielę się z Wami najbardziej aktualnymi, naukowymi, sprawdzonymi metodami kształtowania nowych nawyków.

Po 21 dniach tego wyzwania nie tylko zaczniesz widzieć wyniki, ale poczujesz głęboką ulgę dzięki nowo odkrytej pewności, że będziesz w stanie konsekwentnie osiągać swoje cele.
DOŁĄCZ DO 21 DNIOWEGO WYZWANIA JUŻ DZIŚ.
Do wyzwania możesz dołączyć w każdej chwili i korzystać kiedy tylko chcesz...
Jeśli przegapisz dzień, możesz odsłuchać nagranie bo będziesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich materiałów na telefonie i komputerze.
Dodatkowo możesz korzystać z materiałów na zamkniętej grupie "Odzyskaj swoją moc!". Znajdziesz tam wiele dodatkowych materiałów.
Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz DOSTĘP DO PLATFORMY NA WWW.JAROSLAWOLEWICZ.COM ORAZ DO GRUPY NA FB.
Odzyskaj swoją moc
Dzień 21 - JESTEŚ IDEALNA TAKA JAKA JESTEŚ. ZASŁUGUJESZ NA CAŁE DOBRO JAKIE ŻYCIE MA TOBIE DO ZAOFEROWANIA. JESTEŚ MAGNESEM NA CUDA. NOŚ ZE SOBĄ LUSTERKO I PRZYPOMINAJ CODZIENNIE TEJ PIĘKNEJ OSOBIE W ODBICIU, ŻE KOCHASZ JĄ CAŁYM SERCEM