NA ŻYWO 7 dniowy WARSZTAT OCZYSZCZANIA CZAKR.
PRZEZ CZAKRY DO ZDROWIA – KLUCZ DO NIEŚMIERTELNOŚCI.

7-dniowe wydarzenie online • Dożywotni dostęp do nagrań • PANEL WYPEŁNIONY MATERIAŁAMI DODATKOWYMI

W Zaledwie 7 Dni... Nauczysz Się Kierować Swoją Wyższą Jaźń,
I w Pełni zaufasz Swojej Intuicji...
... będziesz mógł użyć własnego boskiego przewodnictwa, aby tworzyć Życie twoich marzeń.
Opanuj 7 technik oczyszczania czakr i odkryj ukryty sekret niepowstrzymanego przyciągania szczęścia i nieskończonej obfitości w twoim życiu.
Podczas gdy inni pozostają w stagnacji… Cierpią z powodu bloków energetycznych, które sprawiają, że przyciąganie dobrobytu, otwieranie obfitości i budzenie marzeń jest prawie niemożliwe… Teraz masz 7 „kluczy”, aby obudzić przełomowe siły przyciągania… w twoim życiu.
0
DNI
0
lekcji VIDEO
0
MEDYTACJI PROWADZONYCH
0
Dodatkowe medytacje
PRZEZ CZAKRY DO ZDROWIA – KLUCZ DO NIEŚMIERTELNOŚCI.
Dołącz do 7 dniowego WYZWANIA, aby zbudować pełne zaufania życie i odblokować swoje uśpione zdolności …

OTO, czego możesz się nauczyć podczas tego wyjątkowego szkolenia transformacyjnego:

Odkryj uzdrawiającą moc czakr jako niewypowiedzianą tajemnicę nieograniczonej manifestacji dobrobytu w Twoim życiu.

WZMOCNIENIE

Zostań WZMOCNIONY … uzyskaj dostęp do sprawdzonego zestawu skutecznych technik oczyszczania czakr, który widziała tylko garstka osób – teraz na wyciągnięcie twojej ręki.

INSPIRACJA

Zostań ZAINSPIROWANY … ponieważ teraz będziesz mieć konkretną metodę, która zapoczątkuje kolejną ekscytującą fazę Twojej osobistej transformacji.

BEZKRES

Stań się NIEOGRANICZONY … ponieważ w końcu będziesz mógł uwolnić swój pełny i niepowstrzymany niczym potencjał, aby dokonać ogromnej zmiany w swoim własnym życiu… i w życiu twoich najbliższych.

PRZEBUDZENIE

Zostań PRZEBUDZONY … ponieważ doświadczysz możliwości posiadania, robienia lub bycia tym kim chcesz być.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

• Dla osób zainteresowanych usunięciem najbardziej uciążliwych blokad mentalnych i emocjonalnych

• Dla tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoim życiem, marzeniami i szczęściem

• Dla każdego, kto chce usunąć wszelkie blokady i ograniczające przekonania,
które uniemożliwiają prawdziwą manifestację marzeń i intencji w ich życiu.


Jako absolwent tego szkolenia zdobędziesz wiedzę i umiejętności wymagane do skutecznego praktykowania oczyszczania czakr i wielu przekonań w sobie, do wykorzystania w prywatnej praktyce, w domu, z rodziną lub z każdym, kto będzie szukać Twojej pomocy.

Kurs ten daje możliwość przyjęcia nowoczesnego rozwiązania problemu świadomych i nieświadomych przekonań, które mogą prowadzić do życia w stagnacji, i osobistej walki.

7-dniowe wydarzenie online
• 24-30 października 2021 r. •
Dostępne nagrania z warsztatów

Podczas gdy inne techniki samodoskonalenia dotykają tylko wierzchołka góry lodowej, ta metoda oczyszczania czakr jest sprawdzoną ścieżką, która z dużą precyzją, skupia się na usuwaniu podstawowych blokad, które powstrzymują miliony osób na świecie od osiągniecia szczęścia, zdrowia i radości, a które nawet o tym nie wiedzą.

Wartość warsztatu:
269 zł

Prowadzący: JAROSŁAW OLEWICZ

Kurs obejmuje: 7 lekcji VIDEO z indywidualnymi instruktażami,
7 medytacji prowadzonych na oczyszczenie poszczególnych czakr, medytacja aktywująca trzecie oko, medytacja aktywująca 8 czakrę duszy, znajdującą się nad naszą głową, w naszym świetlistym polu energii.

Poprowadzą Cię krok po kroku przez każdą z 7 technik usuwania blokad z poszczególnych czakr. Dowiesz się, jak działają czakry, kiedy ich używać i jak ich używać w sobie, aby usunąć mentalne i emocjonalne blokady, które powstrzymują ciebie przed prawdziwymi osiągnięciami i manifestacją twoich marzeń i celów w życiu.

Co to jest
oczyszczanie czakr?

Oczyszczanie czakr to nowoczesna technika oparta na indyjskim systemie uzdrawiania oraz badaniach nad nieświadomym i podświadomym umysłem, a także umysłem emocjonalnym, wskazująca konkretne metody, które mogą usunąć mentalne i emocjonalne blokady w ciele stojące za stagnacją i wewnętrzną walką.

Oczyszczanie czakr pozwala uwolnić się od świadomych i nieświadomych blokad, nawet tych, o których nie jesteśmy świadomi.

oczyszczanie czakr

Pozwala uwolnić się od świadomych i nieświadomych blokad, nawet tych, o których nie jesteśmy świadomi.  

 

czakry

Kryją tajemnice tego jak się czujemy ze sobą i swoim światem, jak dogadujemy się z innymi ludźmi, jakie jest nasze zdrowie i finanse, jakie są nasze problemy, jakie podejmujemy decyzje. Mówią o naszym rozwoju duchowym i dostępie do naszych duchowych darów. Ma to ogromny wpływ na to czego tak naprawdę nie widzisz tylko czujesz.

 

Zapraszam w tym kursie do odkrywania samego siebie przez pracę z czakrami i do nauczenia się, jak zharmonizować własny system energii subtelnych aby dzięki temu osiągnąć optymalne zdrowie fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe.

Korzystając z tych technik oczyszczania czakr, będziesz w stanie uwolnić najbardziej uciążliwe blokady mentalne i emocjonalne, które mogą powstrzymać twoje działanie, przyciąganie, osiąganie i wyznaczanie celów w twoim życiu. 

Podczas tego procesu będziesz w stanie ominąć świadomy umysł, jak również wszelki podświadomy opór i udać się prosto do sedna tego, co powoduje negatywne blokady, przekonania i wewnętrzny sprzeciw. 

W ten sposób ten warsztat jest wysoce wydajną metodą, która pomoże tobie osiągnąć wyniki w ciągu kilku dni, podczas gdy inne metody mogą zająć lata, aby uzyskać te same wyniki. .

Typowe oznaki tego doświadczasz jako:
• Walka o przyciągnięcie finansowego dobrobytu i obfitości, aby żyć swoim idealnym stylem życia, nie mówiąc już o związaniu końca z końcem.
• Relacje, które wydają się napięte, bez względu na to, ile dajesz od siebie. • Poczucie duchowej pustki, bez względu na to, ile czasu i energii poświęcisz na praktykę duchową.
• Ogólne poczucie niespełnienia w życiu według scenariusza, którego nie stworzyłeś sam.
• Nieosiąganie awansu życiowego, na który tak ciężko pracujesz.
dlaczego
oczyszczanie czakr jest tak skuteczne?

Wiele osób, być może także ty, czuje, że coś w twoim życiu działa przeciwko tobie. Nic, co możesz usłyszeć, zobaczyć lub dotknąć… ale jakaś pozornie niewidzialna energia, która wydaje się sprawiać, że coś ci się nie udaje w życiu. Niektórzy nazywają to pechem… inni nazywają to losem lub jeszcze innymi nazwami.

Typowe oznaki,
że potrzebujesz oczyszczenia czakr.

Wszyscy spotykamy ludzi, którzy pomimo trudnych okoliczności, potrafią tworzyć radosne i głęboko duchowe życie… i stać się światłem, które prowadzi innych do ich własnej unikalnej mocy.

I wszyscy spotykamy też ludzi, którzy pomimo posiadania wszelkich luksusów na wyciągnięcie ręki, są chronicznie samotni, znudzeni i nieszczęśliwi.

Różnica?

Ci, którzy doświadczają radości, obfitości i miłości, wierzą w głębi serca, że na to zasługują. W rzeczywistości wiedzą, że doświadczanie tych rzeczy jest niezbędne do poprawy życia innych.

Ale dla większości z nas to nie działa w ten sposób. Zamiast tego pozwalamy, aby całe mnóstwo ograniczających i często niszczących przekonań zaatakowało nasze umysły.

Nadal mówimy sobie niedokładne, przygnębiające rzeczy o tym, co możemy, a czego nie możemy zrobić, co możemy mieć i co możemy osiągnąć.

Okradamy się z prawdziwego przebudzenia… z obfitości i radości, która jest naszym świętym prawem tutaj na ziemi.

Odrzucamy klucz nie tylko do odblokowania naszego prawdziwego potencjału… ale także możliwości przyczynienia się do duchowej ewolucji całej ludzkości.

PRZEZ CZAKRY DO ZDROWIA – KLUCZ DO NIEŚMIERTELNOŚCI.

7-dniowe wydarzenie online
• dożywotni dostęp do nagrań •
panel wypełniony materiałami dodatkowymi

Opanuj 7 technik oczyszczania czakr i odkryj ukryty sekret niepowstrzymanego przyciągania szczęścia i nieskończonej obfitości w twoim życiu.
Tylko zrównoważone i odpowiednio oczyszczone czakry są odpowiedzią na uzdrowienie twoich psychicznych, fizycznych i emocjonalnych zmagań?

Zrozumienie obecnego stanu Twoich 7 czakr jest sekretem aktywacji świetlistej energii w Twoim ciele i objęcia Twojego życia w Twojej osobistej mocy… Podczas warsztatu odkryjesz, nie tylko jak odblokować swoje czakry, ale także jak zrównoważyć i utrzymać wszystkie czakry odblokowane. Ale zanim zgłębisz to wszystko na kursie warto abyś już teraz zrozumiał kilka rzeczy o twoich czakrach.

Każda z czakr reprezentuje inną część tego, kim jesteś i czego chcesz.
Mapa czakr

Czakra korony

Czakra korony jest bramą do świadomości i służy jako sposób na połączenie się z boską energią.
Czakra korony znajduje się na czubku głowy i różni się od wszystkich innych czakr. Kiedy czakra korony jest zablokowana, możesz odczuwać częste bóle głowy, zmęczenie lub mrowienie w uszach.
Częstymi objawami emocjonalnymi są epizody smutku lub lęku bez wyraźnego powodu, brak chęci do komunikowania się i uparte odrzucanie pomysłów innych.

Czakra 3-ciego oka

Czakra trzeciego oka jest uważana za siedzibę intuicji. To centrum wewnętrznej mądrości, wizji, proroctwa, wyobraźni i pewności siebie.
Twoja czakra trzeciego oka, znana również jako czakra brwi, znajduje się powyżej i między brwiami. Jego energetyczną funkcją jest pomaganie nam w zrozumieniu siebie pod względem emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Kiedy twoja czakra trzeciego oka zostanie zablokowana, trudniej będzie ci poradzić sobie z twoim życiem.
Wtedy doświadczasz nadmiernego myślenia lub niepokoju i nerwowości wokół ludzi, którzy ciebie otaczają i w różnych sytuacjach, twój strach bierze górę nad tobą i powoduje, że nie ufasz ludziom.

Czakra gardła

Czakra gardła związana jest z mówieniem twojej prawdy. Twoja czakra gardła znajduje się w centrum twojego gardła, a jej cała funkcja polega na pomaganiu ci w wyrażaniu siebie.
Jeśli masz problemy z mówieniem lub wypowiadaniem się, jest to jedna z najczęściej blokowanych czakr. To faktycznie bardzo mocno wpływa na twoje życie, ponieważ będzie ci trudniej powiedzieć „nie” rzeczom, których nie chcesz, lub tłumić gniew i strach, jednocześnie żałując, że nie możesz tego wyrazić.

Czakra serca

Mówi się, że czakra serca jest domem wyższej, nieskończonej i niezniszczalnej jaźni. Twoja Czakra Serca znajduje się pośrodku klatki piersiowej i odpowiada elementowi powietrza i sprzyja emocjonalnym cechom, takim jak spokój, miłość i otwartość.
Teraz, jeśli twoja Czakra Serca jest zablokowana, czujesz, że trzymasz urazy, gorycz i gniew.
Oznacza to, że trudno ci odpuścić i znaleźć spokój. Często objawia się to zewnętrznie beznadziejnością, gniewem, urazą i poczuciem bezsilności.

Czakra splotu słonecznego

Czakrę splotu słonecznego najlepiej opisać jako płonący płomień wewnątrz ciebie. Twoja czakra splotu słonecznego znajduje się w centrum twojego tułowia i powyżej pępka, a jej funkcją jest optymalizacja twojej osobistej mocy, abyś mógł kierować swoim życiem z siłą i determinacją.
Daje ci pewność, której potrzebujesz, aby przetworzyć i wyeliminować to, co ci nie służy, i odpuścić. Zablokowanie tej czakry może prowadzić do tego, że nie ufamy własnym instynktom, odrzucamy siebie, a co najgorsze, rezygnujemy z osobistej mocy do przewodzenia naszego życia.

Czakra sakralna

W czakrze sakralnej chodzi o płynność, zdolność adaptacji, kreatywność i emocje. Twoja czakra sakralna znajduje się w centrum miednicy. Posiadanie czystej czakry sakralnej pozwala na lepszą równowagę emocjonalną, co pozwala naprawdę lepiej zrozumieć siebie.
Kiedy twoja czakra sakralna jest zablokowana, twoja kreatywność wydaje się nie istnieć lub jest bardzo zablokowana. Sprawia odczucie braku motywacji lub chęci, by cieszyć się tym, czego chcesz.

Czakra podstawy

Czakra korzenia jest głównym składnikiem systemu energetycznego twojego ciała i czakry pierwotnej. Położona u podstawy kręgosłupa czakra korzenia jest tą, która uziemia cię i zapewnia wewnętrzną stabilność. To także czakra, która pomaga wprowadzić twoje pragnienia w twoją rzeczywistość.
Kiedy ta czakra jest zablokowana, czujesz się albo nadaktywny, albo nieaktywny. To prawie tak, jakbyś był nieco przytłoczony, jakby nic, co robisz, nie było właściwe. Bardziej prawdopodobne jest, że wpadasz w wypalenie. Problem w tym, że żadne z tych uczuć nie sprawia, że czujesz się dobrze.
Kiedy czakra korzenia jest zrównoważona, możesz spodziewać się wielkiej transformacji w sobie. Poczujesz się bardziej obecny, będziesz mógł swobodnie się poruszać, a prokrastynacja i odkładanie rzeczy na później przestanie hamować twoje postępy.

Podczas WARSZTATU:

Będziemy omawiać poszczególne czakry znacznie bardziej i dogłębnie.

Jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś z Czakrami, ten warsztat może być dla Ciebie niezwykłym i  potężnym doświadczeniem! 

W końcu zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, co robisz, masz wrażenie, że biegniesz pod wiatr z otwartym spadochronem. A pod koniec tego kursu będziesz dokładnie wiedział, co zrobić, aby usunąć te blokady i upewnić się, że NIGDY więcej nie stanie ci ona na drodze.

Każda wielka nauka o samorozwoju mówi, że nasz świat zewnętrzny jest bezpośrednim odzwierciedleniem naszego świata wewnętrznego, co oznacza, że jeśli na zewnątrz mamy okropne doświadczenie, ma to coś wspólnego z tym, co dzieje się w nas.

W każdym z 7 modułów wideo zajmiemy się jedną z podstawowych czakr. W miarę postępów w kursie odkryjesz, że każdy element opiera się na ostatnim, dając ci ogromną moc do łatwego usunięcia wszelkich blokad szybciej, niż mogłeś marzyć.

Kurs odbywa w zamkniętej grupie na FB i na platformie kursowej na mojej stronie internetowej. Możesz go oczywiście robić we własnym tempie, więc możesz oglądać każdy moduł tyle razy, ile chcesz, zanim przejdziesz do następnego. W ten sposób osiągniesz całkowite mistrzostwo w oczyszczaniu swoich czakr i przekonań… i doświadczysz zdumiewających rezultatów w swoim codziennym życiu!

W przeciwieństwie do wielu treningów, które są dostępne na rynku, ten kurs jest prosty. Nie widzę celu w wypełnianiu godzin pustymi teoriami i chcę, żebyś szybko zdobył prawdziwe, proste narzędzia, których potrzebujesz, aby szybko uwolnić się od negatywnych blokad!

Odkryjesz techniki oczyszczania, które nie tylko usuwają negatywne blokady i niespójne intencje, ale także podniosą twoją świadomość na nowy poziom mocy duchowej

Poznasz również szamańskie techniki oczyszczania, które nigdy wcześniej nie zostały ujawnione współczesnemu społeczeństwu.

Dowiesz się, jak niemal natychmiast wykorzystać i rozwiązać ograniczające wzorce… nawet jeśli utknąłeś w nich na lata

Dowiesz się tego, co tylko najbardziej oświeceni mistrzowie duchowi na świecie wiedzą o rozpoznawaniu wzorców wierzeń, które stoją między tobą a niesamowitą obfitością i szczęściem!

Zainspiruj się… wiedząc, że twoje cele i okoliczności, które kiedyś uważałeś że są „poza twoim zasięgiem”, są teraz nie tylko możliwe… ale czekały, aż je przyjmiesz!

Stań się wzmocniony… uznając, że masz pełną kontrolę nad swoim życiem… i że możesz tworzyć rzeczywistość, której tak namiętnie pragniesz!

Obudź się… w pełni dostrojony do mocy twojego źródła życia i w pełni świadomy każdej nuty subtelnej symfonii wszechświata która w Tobie gra!

Stań się nakierowany na szczęście… wiedząc, że możesz wykorzystać te same umiejętności, aby pomóc innym osiągnąć ich prawdziwy, wrodzony potencjał!

Odczuj ulgę… uwolnij się od niekończących się negatywnych „nagrań”, które grały w twoim umyśle od miesięcy… lat… a nawet dekad!

Bądź wdzięczny… ponieważ twoje życie stanie się tak wypełnione radością i obfitością, że twoje otwarte serca przepełnione będzie absolutną miłością!

Większość z nas wierzy w swoje ograniczające idee i przekonania, nigdy ich nie kwestionując. Po prostu zakładamy, że „tak jest w życiu” i kontynuujemy życie niespełnione.
Większość z nas czeka na okoliczności… zamiast współtworzyć nasze idealne życie.
Niektórzy ludzie przeżywają w ten sposób całe swoje życie… i opuszczają to życie bez prawdziwego poczucia spełnienia, przynależności lub zachwytu nad niesamowitym pięknem wszechświata.
Nie tak musi być.
Blokady, których obecnie doświadczasz w swoich czakrach, mogą zakłócać każdy ważny obszar twojego życia.
Miłość i harmonijne relacje
Karierę zawodową
Przedsięwzięcia biznesowe
Przyjaźnie
Zdrowie psychiczne

Plusem jest to, że gdy czakry zostaną zrównoważone… Poczujesz się lepiej. Wtedy rzeczy zaczynają układać się w niewiarygodnie naturalny sposób. Twoje dążenie do osiągnięcia celów wzrośnie, poczujesz się bardziej bezpieczny i ugruntowany, a także będziesz czuć się pewniej, aby zmienić i rozwijać się tak, jak zawsze chciałeś… Teraz, zanim przejdziemy dalej, dla przykładu przyjrzymy się 5 kluczowym symptomom zablokowanej czakry podstawy i czakry sakralnej…

Walczysz finansowo lub żyjesz poniżej swoich oczekiwań. Czasami wywołuje to głębokie uczucia frustracji lub gniewu, zwłaszcza gdy napotykasz niepożądane przeszkody związane z brakiem funduszy. Ponieważ twoja czakra korzenia jest związana z przetrwaniem, ma to sens. Blokowi energetycznemu często, choć nie zawsze, towarzyszy obciążenie finansowe.
Czasami masz wrażenie, że coś Cię powstrzymuje… Po prostu nie wiesz, co to może być. Nawet jeśli marzysz o lepszym życiu i codziennie nad nim pracujesz, jeśli chodzi o rzeczywistą poprawę, niewiele się zmienia. Dotyczy to przede wszystkim świata fizycznego i materialnego.
Często czujesz niski poziom energii i po prostu nie możesz tego przezwyciężyć, bez względu na to, jak bardzo się starasz. W rzeczywistości, im bardziej się starasz, tym bardziej czujesz się wyczerpany i zmęczony. Zmęczenie lub poczucie słabości sprawiają, że chcesz oderwać się od życiowych obowiązków i zamiast żyć w błogości, czujesz się ciężki, powolny i zniechęcony.
Po przeciwnej stronie obniżonej energii czujesz się niespokojny, czujesz że nie masz nic do roboty, co cię ekscytuje. I zwykle pojawia się takie uczucie w niewyjaśnionym strachu, nerwowości, zamartwianiu się i niepokoju.
Czujesz, że istnieje większy cel, i że twoje życie powinno być inne. Ale nie jesteś w stanie tego w pełni osiągnąć. Czasami, gdy się zbliżysz do czegoś, możesz znaleźć się w kryzysie, który powoduje że grzęźniesz lub coś sprawia, że zaczynasz się zastanawiać: „Ale o co chodzi?”
Jeśli zgadzasz się z 2 lub więcej z tych objawów, prawie na pewno masz zablokowaną jedną z 7 podstawowych czakr.

Jak więc zacząć odblokowywać i przywracać równowagę i cieszyć się życiem, jakiego pragniesz, mając oczyszczone i odblokowane czakry?

Po więcej zapraszam na kurs.

Wyzwanie jest podzielone na pracę z każdą czakrą, łącznie 7 dni z lekcjami Video, łącznie ponad
14 h materiału.

To 7 dni transformacji… wszystko po to, by pomóc Ci wyjść po drugiej stronie jako silniejszy, jaśniejszy, bardziej wolny i bardziej pewny siebie.

Jeśli przegapisz dzień, możesz odsłuchać nagranie bo będziesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich materiałów na telefonie i komputerze.

DOŁĄCZ DO 7 DNIOWEGO WYZWANIA JUŻ DZIŚ.

Wymogiem przystąpienia do kursu jest posiadanie konta FACEBOOK oraz zgłoszenie, warsztat będzie dostępny na zamkniętej grupie FACEBOOKOWEJ oraz w panelu kursanta na stronie internetowej.

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz na e mail wszelkie informacje techniczne oraz dostęp do platformy kursowej oraz do zamkniętej grupy na FB – PRZEZ CZAKRY DO ZDROWIA – KLUCZ DO NIEŚMIERTELNOŚCI.

Wartość warsztatu tylko 296 zł.

————————-

Do zobaczenia!

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie dokładnie wiedzieć, która z twoich czakr jest zablokowana, która jest zrównoważona, a która słaba i silna.

Cóż, nie musisz już sobie tego wyobrażać.

Przygotowałem ten szybki, 7 dniowy kurs właśnie dla Ciebie.

Z serca do serca

Jarosław

Copyright © 2021 by GoldenMarketing.online