Numerologia – To, kim jesteś, nie jest przypadkiem!

Każda z liczb jednocyfrowych i liczb głównych w numerologii ma wyraźną i potężną wibrację. Chociaż możesz już rozumieć energię wytwarzaną przez każdą liczbę, to sposób, w jaki manifestuje się ona na twoim osobistym wykresie, robi różnicę!

Czytanie z numerologii pomaga ci odkryć wpływ, jaki liczby wywierają na ciebie każdego dnia, dostarczając wnikliwych wskazówek na temat tego, kim jesteś, a także do czego jesteś powołany. To, co odkryjesz, to TWÓJ WYJĄTKOWY plan, tak wyjątkowy, że może należeć tylko do CIEBIE!

Odkryj, w jaki sposób odczyt Dekodera TWOJEJ osobowości pomoże ci odblokować pięć najbardziej wymownych liczb numerologicznych na wykresie numerologicznym…

Odkryj wpływy numerologiczne, które sprawiają, że jesteś jedyny w swoim rodzaju »

Numer dnia urodzenia 

Twój numer dnia urodzenia, który w numerologii jest czasami nazywany „numerem urodzin” lub „numerem daty urodzenia”, jest jednym z najłatwiejszych do wykonania obliczeń – nie jest potrzebny kalkulator! Po prostu dodajesz każdą cyfrę z dnia urodzenia, a następnie redukujesz ją do jednej cyfry. Jest jeden wyjątek od reguły zmniejszania: jeśli urodziłeś się 11 lub 22 dnia dowolnego miesiąca, nie zmniejszasz tych liczb, ponieważ są to liczby główne w numerologii. Mają specjalne znaczenie i dają wyjątkowe prezenty każdemu, kto ma je na swoim wykresie numerologicznym.

Ta liczba numerologiczna reprezentuje rdzeń tego, kim jesteś, twoje prawdziwe ja. Daje wgląd w dary i wyzwania, z którymi urodziłeś się na tym świecie, i nadaje sens wydarzeniom, które mają miejsce w twoim życiu. W pełnym portrecie numerologicznym numer Twojego dnia urodzenia jest nałożony na numer ścieżki życia, podkreślając cykle wibracyjne, których będziesz doświadczać przez całe życie.


Numer ścieżki życia

W numerologii numer ścieżki życia jest uważany za najbardziej krytyczną liczbę na całym wykresie numerologicznym. Opiera się na określonych obliczeniach numerologicznych, które wykorzystują pełną datę urodzenia (miesiąc, dzień i rok). Wskazuje kierunek twojego życia, a także główne lekcje, których powinieneś się nauczyć, a także możliwości i wyzwania, które napotkasz podczas podróży po swojej życiowej ścieżce. W rzeczywistości twój numer ścieżki życia jest tak ważny w numerologii, że ma moc określania twojego potencjału kompatybilności w każdej relacji!

Podobnie jak w przypadku innych liczb w numerologii, Twój numer ścieżki życia będzie najprawdopodobniej jednocyfrowy. Jednak niektórzy ludzie mają w swoim wykresie liczby mistrzowskie: numer mistrzowski 11, numer mistrzowski 22 i numer mistrzowski 33. Liczby te mają większy potencjał, co oznacza, że ​​jeśli pojawi się w twoim czytaniu, pójdziesz specjalną ścieżką, którą inni nie idą.


Numer LICZBY duszy

Twój numer pragnienia duszy jest czasami nazywany w numerologii „numerem pragnienia serca” i jest oparty na samogłoskach (używając alfabetu pitagorejskiego) w Twoim pełnym imieniu i nazwisku na akcie urodzenia. Twoja dusza ma bardzo konkretny plan w tym życiu, a liczby związane z literami w twoim imieniu, drugim imieniu i nazwisku starają się to ujawnić.

Ta liczba w numerologii reprezentuje twoje wnętrze i ujawnia twoje najbardziej ukryte motywacje i pragnienia. Są to rzeczy tak bliskie Twojemu sercu, że rzadko dzielisz się nimi ze światem zewnętrznym; w rzeczywistości niektóre z tych pragnień mogą być tak głębokie, że są nawet dla ciebie nieznane i mogą zostać ci ujawnione dopiero po zdobyciu wykresu numerologicznego.

Numer wyrażenia – ekspresji życiowej

Twój numer wyrażenia – nazywany również numerem Przeznaczenia – jest obliczany na podstawie wszystkich liter Twojego pełnego imienia i nazwiska. Jest to niezwykle ważna liczba w numerologii, ponieważ reprezentuje twoją moc wyboru i potencjał w tym życiu. W przeciwieństwie do twojego numeru ścieżki życia, który nigdy się nie zmienia, twój numer wyrażenia może zostać zmieniony, jeśli zmienisz swoje imię.

Twój numer Ekspresji ŻYCIOWEJ wyjaśnia niewytłumaczalną magię, którą wnosisz w świat. Liczba, którą otrzymujesz na wykresie, podkreśla Twoje mocne strony i talenty, a także to, co masz osiągnąć w życiu. Co ważniejsze, analizuje wyzwania, z którymi możesz się zmierzyć, dając ci rodzaj samowiedzy, która umożliwia podejmowanie decyzji zgodnych z twoim prawdziwym ja.

Numer osobowości

Używając tylko spółgłosek w Twoim pełnym imieniu i nazwisku, numer osobowości daje ci dogłębny wgląd w dominujące cechy, które wpływają na sposób, w jaki inni cię widzą. Jeśli kiedykolwiek powiedziano ci, że spotykałeś się inaczej niż się czujesz, twój numer osobowości może pomóc ci lepiej zrozumieć, dlaczego tak jest. Ta liczba nie tylko pokazuje, jak się prezentujesz, ale może również oświetlić osobę, którą chcesz być w świecie zewnętrznym. Daje ci również wgląd w twoje upodobania i antypatie oraz sposób, w jaki zachowujesz się i wchodzisz w interakcję z otaczającym cię światem. Uzbrojenie się w ten poziom samowiedzy pomoże ci wejść na ścieżkę prowadzącą do spełnienia, na jakie zasługujesz. Odblokuj tajemnicę kryjącą się za TWOIM świętym kodem osobowości i policz lub zamów pełny portret numerologiczny.

Jak obliczyć Drogę Życia?

Aby obliczyć drogę życia należy zsumować wszystkie cyfry z dnia urodzenia.

DD.MM.RRRR

Droga Życia = D + D + M + M + R + R + R + R

Przykład: 01.05.1970

1 + 5 + 1 + 9 + 7 + 0 = 23

Teraz sumujemy cyfry z otrzymanej liczby

23 składa się z cyfr 2 i 3

2 + 3 = 5

Wniosek: Osoba urodzona 01.05.1970 ma z Drogi Życia 5.

Poniżej możesz sprawdzić co oznacza każda liczba.

Przeczytaj więcej o każdej ścieżce życiowej poniżej...

Liczba 1

Niezależność, samowystarczalność, samostanowienie, ambicja i siła

Czytaj więcej

Liczba 2

Partnerstwo, praca zespołowa, dyplomacja, współpraca, wrażliwość

Czytaj więcej

Liczba 3

Kreatywność, optymizm, obfitość, komunikacja, oryginalność

Czytaj więcej

Liczba 4

Sumienność, odpowiedzialność, trwałe fundamenty, wytrwałość, niezawodność

Czytaj więcej

Liczba 5

Wszechstronność, niezależność, zmiana, zmysłowość, wolność

Czytaj więcej

Liczba 6

Miłość, rodzina, harmonia, współczucie, opiekuńczość, nieodparty magnetyzm 

Czytaj więcej

Liczba 7

Introspekcja, mądrość, duchowe poszukiwania, zbiorowa świadomość, duchowe przebudzenie

Czytaj więcej

Liczba 8

Wewnętrzna siła, transformacja, kariera, władza, sukces

Czytaj więcej

Liczba 9

Globalna świadomość, wewnętrzna mądrość, służenie innym, talent, rozmach

Czytaj więcej

Liczba 11

Szczególne znaczenie duchowe, energia mistrza, liczba wielu prób i wielu testów

Czytaj więcej

Liczba 22

Energia mistrza konstruktora, przekształcanie najwyższych marzeń w konkretne rzeczywistości

Czytaj więcej

Liczba 33

Mistrz nauczyciel, głębokie znaczenie duchowe i religijne, liczba współczucia i bezinteresowności

Czytaj więcej

Komentarz(01)

  1. Małgorzata

    Uważam że numerologia bardziej nas określa niż planeta która nam patronuje,

Dodaj komentarz

.elementor-element-f01c6b9 .slick-slider .slick-list { margin-left: px;margin-right: px; } .elementor-element-f01c6b9 .slick-slider .slick-list { padding-left: px;padding-right: px; }